close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97
loading...

مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97   برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97 با مشاورانایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –تماس از سراسر کشور 9099071647تماس از استان تهران 9092305579در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید   در هر سال داوطلبان زیادی مشغول به تحصیل در دانشگاه های سراسر کشور می شوند اما برخی نیز به دلایل مختلفی از جمله عدم ثبت نام در…

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97

iranmoshavere بازدید : 26 پنجشنبه 01 آذر 1397 نظرات ()

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97 با مشاورانایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

 

در هر سال داوطلبان زیادی مشغول به تحصیل در دانشگاه های سراسر کشور می شوند اما برخی نیز به دلایل مختلفی از جمله عدم ثبت نام در کنکور یا قبول نشدن در آزمون سراسری هم چنین عده ای به دلیل شاغل بودن فرصت حضور در کلاس های دانشگاه را ندارند از تحصیل در دانشگاه جا مانده اند. همه داوطلبانی که نتوانسته اند از طریق آزمون در دانشگاه های سراسر کشور پذیرفته شوند فرصت دارند تا در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 شرکت کنند.دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت مهر و بهمن ماه در مقاطع کاردانی ( بر اساس معدل دیپلم) و کارشناسی ( براساس معدل کارشناسی) از روش بدون کنکور دانشجو می پذیرد. با توجه به نزدیک شدن به مهلت دوم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، قصد داریم مطالب این مقاله را به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه اختصاص دهیم از شما داوطلبان علاقمند دعوت می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام خواهد شد.

نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97 

داوطلبانی که قصد دارند در مقطع کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون آزمون پذیرش شوند ابتدا باید دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند. رشته های متنوعی در دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود. داوطلبان با دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی می توانند لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی  را مورد بررسی قرار دهند تا در رشته های مورد علاقه خود انتخاب رشته کنند. متقاضیان برای افزایش احتمال قبولی خود می توانند 15 کد رشته محل را انتخاب کنند. زمان ثبت نام  این دوره برای بهمن 97 هنوز اعلام نشده است اما پیش بینی می شود در بازه زمانی سال پیش ثبت نام انجام شود. ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در سال گذشته از 28 بهمن ماه 96 شروع و تا 2 اسفند ماه 96 ادامه داشت. نحوه ی ثبت نام در دوره کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت زیر می باشد:

 1. برای شروع مراحل ثبت نام در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید.
 2. دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 برای دوره بهمن ماه را از سایت دریافت کنید.
 3. قبل از تکمیل فرم ثبت نام ابتدا هزینه تعیین شده برای ثبت نام را پرداخت کنید. تکمیل فرم ثبت نام منوط به پرداخت هزینه و دریافت رمز ورود می باشد. در سال پیش مبلغ ثبت نام برای دوره کاردانی 200,000 ریال ( معادل بیست هزار تومان) تعیین شده بود که احتمالا هزینه ثبت نام بهمن ماه 97 مقداری افزایش یابد.
 4. ورود به صفحه ثبت نام و بارگذاری مدارک و اطلاعات لازم و تکمیل ثبت نام.
 5. در پایان ثبت نام سیستم به شما یک کد رهگیری خواهد داد در صورتی که این کد را از سیستم دریافت نکرده اید به این معنی است که فرم تکمیل شده ثبت نشده است و باید مجددا به تکمیل فرم و بارگذاری مدارک بپردازید.
 6. الزامی است کد رهگیری خود را تا زمان اعلام نتایج نزد خود نگه دارید.
 
 

نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97

داوطلبانی که مدرک فوق دیپلم یا به عبارتی مدرک کاردانی دارند می توانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنند. ثبت نام بدون کنکور در این مقطع نیز در دو نوبت مهر و بهمن ماه برگزار می شود. برای متقاضیان این دوره هیچ گونه محدودیتی در انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه وجود ندارد و حتی داوطلبان می توانند در رشته های غیر مرتبط با رشته تحصیلی خود انتخاب رشته  کنند. به داوطلبان توصیه می شود قبل از انجام ثبت نام خود،ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ماه 97 را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند و با شرایط ثبت نام آشنا شده و لیستی از رشته های مورد علاقه تهیه نموده و در هنگام ثبت نام در فرم تقاضانامه خود وارد نمایند. برای افزایش احتمال قبولی به داوطلبان توصیه می کنیم 10 کد رشته محل را انتخاب نمایند. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در سال گذشته از تاریخ 2 اسفند ماه 96 شروع و تا 9 اسفند ماه 96 ادامه داشت که احتمالا ثبت نام این دوره در امسال در همان بازه زمانی سال پیش انجام شود. مراحل ثبت نام در این دوره به شرح زیر می باشد:

 1.  برای انجام مراحل ثبت نام خود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه کنید.
 2. دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97 را دریافت کنید.
 3. هزینه ثبت نام را پرداخت کنید. مبلغ ثبت نام در سال گذشته 250,000 ریال (معادل بیست و پنج هزار تومان) مشخص شده بود که احتمالا هزینه ثبت نام در سال 97 اندکی افزایش یابد. داوطلبان توجه داشته باشند که تکمبل فرم ثبت نام مشروط به پرداخت هزینه و دریافت کد ثبت نام می باشد.
 4. با پرداخت هزینه و وارد نمودن کد ثبت نامی داوطلبان به صفحه اصلی ثبت نام به منظور تکمیل تقاضانامه ثبت نام هدایت می شوند.
 5. بارگذاری مدارک و اطلاعات ثبت نامی خود.
 6. در پایان ثبت نام با کلیک بر روی گزینه ثبت، سیستم به شما یک کد رهگیری خواهد داد که برای مراحل بعدی ثبت نام ازجمله مشاهده نتایج ثبت نام به آن نیاز خواهید داشت. لذا توصیه می شود کد پیگیری را دریافت و نزد خود نگه دارید. اگر کد پیگیری را از سایت دریافت نکردید به این معنی می باشد که ثبت نام شما هنوز پایان نیافته و دوباره برای درج اطلاعات خود اقدام کنید.
 
 

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی چه شرایطی لازم است؟

شاید برای داوطلبانی که می خواهند در دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون آزمون پذیرش شوند سوال پیش بیاید که با داشتن چه شرایطی می توانند در ثبت نام شرکت کنند به همین دلیل در این قسمت به شرایط عمومی واختصاصی برای پذیرش در هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می پردازیم.

شرایط عمومی:

 • داشتن اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیانی که در قانون اساسی کشورمان ذکر شده است.
 • متعهد بودن نسبت به احکام اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سابقه عضویت داوطلبان در گروه های ساواک و فراماسونری (استعلام گرفته خواهد شد)
 • نداشتن فساد اخلاقی
 • چنانچه داوطلب مخالف شئون شغلی و یا تحصیلی (در محل اشتغال خود یا محل تحصیل سابق) رفتار کرده باشد با ثبت نام آن ها مخالفت خواهد شد.
 • نداشتن اعتیاد به انواع مواد مخدر
 • داوطلب باید تناسب جسمی مناسب با رشته ای که انتخاب کرده داشته باشد.
 • ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97

شرایط اختصاصی برای متقاضیان دوره کاردانی:

داوطلبان برای ثبت نام می بایست دارای دیپلم نظام جدید (رشته های کاردانش، فنی و حرفه ای و نظری) و یا دیپلم مطابق با نظام آموزشی قدیم باشد.

دارا بودن شرایط اختصاصی ای که هر واحد علمی کاربردی برای ثبت نام در آن جا مطرح کرده است. این شرایط در جدول شماره 5 دفترچه ثبت نام ذکر شده است.

داوطلبان مرد باید مطابق با شرایط نظام وظیفه اقدام به ثبت نام کنند. این شرایط به طور کامل در دفترچه قید شده است.

شرایط اختصاصی برای متقاضیان دوره کارشناسی:

داوطلبان باید مدرک کاردانی دانشگاه ها یا موسسات آموزشی عالی معتبر کشور را داشته باشند یا دارای مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای آموزش و پرورش باشند.

دانشجویانی که در سال آخر دوره کاردانی مشغول به تحصیل هستند در صورتی که تا تاریخ 97/11/30 فارغ التحصیل شوند می توانند انتخاب رشته نمایند.

داشتن شرایط اختصاصی ای که هر واحد علمی کاربردی برای ثبت نام در واحد مربوطه مطرح کرده است. این شرایط در جدول شماره 5 دفترچه ثبت نام ذکر شده است.

داوطلبان مرد باید مطابق با شرایط نظام وظیفه اقدام به ثبت نام کنند. این شرایط به طور کامل در دفترچه قید شده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97 با مشاورانایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97

مشاوره تحصیلی – ایران مشاوره – مشاوره تحصیلی تلفنی – دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی – ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی - ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی – لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی – آیا امکان تحصیل در رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی وجود دارد؟ – شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی – رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه – ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه – زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی – اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 97 – دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 – تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی – ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97 – ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 – لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 – شهریه دانشگاه علمی کاربردی 97 – 98 – اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی – ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
سایت مشاوره تحصیلی ایران مشاوره سایت تخصصی مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان نمونه دولتی و شاهد ، کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ، کنکور ارشد ، آزمون دکتری ، انتخاب رشته دانشگاه ، دانشگاه بدون کنکور ، نرم افزار انتخاب رشته و تحصیل در خارج از کشور
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد
 • تکمیل ظرفیت کنکور سراسری
 • اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی
 •  اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 •  اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 • اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
 •  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی
 • اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای
 • انتخاب رشته
 • انتخاب رشته کنکور
 • ثبت نام نمونه دولتی 97
 • ثبت نام نمونه دولتی
 • انتخاب رشته دکتری
 • انتخاب رشته ارشد
 • اشتباه در انتخاب رشته
 • انتخاب رشته تجربی 97
 • انتخاب رشته کنکور سراسری 97
 • نتایج کنکور سراسری 97
 • مشاوره انتخاب رشته ارشد
 • انتخاب رشته کنکور 97
 • نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97
 • کارت ورود به جلسه کنکور آزاد
 • ثبت نام بدون کنکور آزاد
 • انتخاب رشته آزاد 97
 • انتخاب رشته دانشگاه آزاد
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • ثبت نام دانشگاه آزاد
 • نتایج آزمون نمونه دولتی
 • نتایج آزمون تیزهوشان
 • ثبت نام تیزهوشان 97
 • ثبت نام تیزهوشان
 • ثبت نام آزمون تیزهوشان
 • رشته های علمی کاربردی
 • رشته های بدون کنکور علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
 • تدریس خصوصی عربی
 • اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97
 • پیراپزشکی بدون آزمون
 • پرستاری بدون آزمون
 • ثبت نام مدارس شاهد
 • نتایج آزمون نمونه دولتی 97
 • ثبت نام آزمون تیزهوشان
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
 •  ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
 • اعتراض به نتایج کنکور سراسری
 • برنامه ریزی کنکور 97
 • مشاوره انتخاب رشته کنکور
 • مشاوره تحصیلی
 • مشاوره تحصیلی تلفنی
 • مشاوره تحصیلی ایران مشاوره
 • برنامه ریزی کنکور 97
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 6068
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 62
 • آی پی دیروز : 83
 • بازدید امروز : 1,153
 • باردید دیروز : 1,240
 • گوگل امروز : 6
 • گوگل دیروز : 15
 • بازدید هفته : 5,823
 • بازدید ماه : 26,576
 • بازدید سال : 104,119
 • بازدید کلی : 347,179